Error & Exception Mailer (4.0.8) - en to lt translation catalogue (31 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Create
lt: Kurti

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Role
lt: Rolė

en: Exception
lt: Išimtis

en: Send interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Email addresses
lt: El. pašto adresai

en: About
lt: Apie

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Uses
lt: Naudoja

en: List of roles
lt: Rolių sąrašas

en: %email is not a valid email address.
lt: %email negaliojanti el. pašto adresas.

en: %emails are not valid email addresses.
lt: %emails nėra teisingi el. pašto adresai.
