Error & Exception Mailer (4.0.8) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: error
lv: kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Create
lv: Izveidot

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Role
lv: Loma

en: Exception
lv: Izņēmums

en: Send interval
lv: Nosūtīšanas intervāls

en: Email addresses
lv: E-pasta adreses

en: About
lv: Par

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Uses
lv: Lieto

en: %email is not a valid email address.
lv: %email nav derīga e-pasta adrese.
