Error & Exception Mailer (4.0.8) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: error
mr: तृटी

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Update
mr: अपडेट

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Hostname
mr: होस्टनेम
