Error & Exception Mailer (4.0.8) - en to ms translation catalogue (23 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: error
ms: ralat

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Message
ms: Mesej

en: Name
ms: Nama

en: Update
ms: Kemas kini

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Email
ms: E-mel

en: Error
ms: Ralat

en: Create
ms: Cipta

en: Custom
ms: Tersuai

en: Roles
ms: Peranan

en: Hostname
ms: Nama hos

en: Role
ms: Peranan

en: Exception
ms: Kecualian

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
