Error & Exception Mailer (4.0.6) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Send email
az: Email göndər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: error
az: səhv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Error
az: Səhv

en: Create
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Hostname
az: Host adı

en: Role
az: Rollar
