Error & Exception Mailer (4.0.7) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email
ga: Seoladh R-phost
