Error & Exception Mailer (4.0.7) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Send email
hy: Ուղարկել նամակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Roles
hy: Դերեր

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Role
hy: Դեր

en: Uses
hy: Օգտագործում
