Error & Exception Mailer (4.0.7) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Exception
mn: Дүрэм бус тохиолдол
