Error & Exception Mailer (4.0.7) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Error
sq: Gabim

en: Create
sq: Krijo

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Roles
sq: Rolet

en: Hostname
sq: Emri i host

en: About
sq: Informacione
