Error & Exception Mailer (4.0.7) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
