Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Create
ar: أنشئ

en: Custom
ar: مخصص

en: Roles
ar: الأدوار

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: Role
ar: الدور

en: Exception
ar: الاستثناء

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
