Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta1) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Create
eu: Sortu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Role
eu: Rol

en: Exception
eu: Salbuespen

en: Send interval
eu: Bidalketa maiztasuna

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
