Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non
