Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta1) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Error
pl: Błąd

en: Create
pl: Utwórz

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Role
pl: Rola

en: Exception
pl: Wyjątek

en: Send interval
pl: Częstotliwość powiadomień

en: Email addresses
pl: Adresy e-mail

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: exclude
pl: ignoruj

en: List of roles
pl: Lista ról

en: %email is not a valid email address.
pl: %email nie jest prawidłowym adresem e-mail.

en: %emails are not valid email addresses.
pl: %emails nie są prawidłowymi adresami e-mail.
