Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta2) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Exception
bo: དམིགས་བསལ་ཅན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
