Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta2) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Role
ku: ڕۆل

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
