Error & Exception Mailer (8.x-3.0-beta2) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Type
ml: തരം

en: Send email
ml: ഇമെയിൽ അയയ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Name
ml: പേര്

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
