Error & Exception Mailer (8.x-3.1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: error
nl: fout

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Create
nl: Aanmaken

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Role
nl: Rol

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: Exception
nl: Uitzondering

en: Send interval
nl: Verzendinterval

en: Email addresses
nl: E-mailadressen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: exclude
nl: uitsluiten

en: List of roles
nl: Lijst van rollen

en: %email is not a valid email address.
nl: %email is geen geldig e-mailadres.

en: %emails are not valid email addresses.
nl: %emails zijn geen geldige e-mailadressen.
