Error & Exception Mailer (8.x-3.1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Send email
my: အီးမေး(လ်) ပို့ပါ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Error
my: အမှား

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: About
my: အကြောင်း
