Error & Exception Mailer (8.x-3.1) - en to vi translation catalogue (27 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Send email
vi: Gửi thư điện tử

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: error
vi: lỗi

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Update
vi: Cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Error
vi: Lỗi

en: Create
vi: Tạo

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Roles
vi: Vai trò

en: Role
vi: Vai trò

en: Exception
vi: Ngoại lệ

en: Send interval
vi: Khoảng cách gửi

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: exclude
vi: loại trừ
