Exchange Rate (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Selected
bg: Избрано

en: Hours
bg: Часове

en: Convert
bg: Преобразуване

en: Minutes
bg: Минути
