Exchange Rate (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ
