Exchange Rate (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Selected
bs: Odabrano

en: Convert
bs: Pretvori
