Exchange Rate (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Cache Settings
ca: Preferències de memòria cau

en: Layout
ca: Disposició

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Amount
ca: Import

en: Hours
ca: Hores

en: Convert
ca: Converteix

en: Minutes
ca: Minuts
