Exchange Rate (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Country
cy: Gwlad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Selected
cy: Wedi ei ddewis

en: Convert
cy: Trawsnewid
