Exchange Rate (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Country
de: Land

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Cache Settings
de: Cache Einstellungen

en: Selected
de: Ausgewählt

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Amount
de: Betrag

en: Hours
de: Stunden

en: Convert
de: Konvertieren

en: Minutes
de: Minuten

en: Errors:
de: Fehler:
