Exchange Rate (1.0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Amount
el: Ποσό

en: Hours
el: Ώρες
