Exchange Rate (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Selected
eo: Elektita
