Exchange Rate (1.0.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Country
es: País

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Layout
es: Diseño

en: Selected
es: Seleccionado

en: API Key
es: Clave API

en: Amount
es: Cantidad

en: Hours
es: Horas

en: Convert
es: Convertir

en: Minutes
es: Minutos
