Exchange Rate (1.0.0) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Layout
et: Paigutus

en: Selected
et: Valitud

en: Amount
et: Kogus

en: Convert
et: Teisenda
