Exchange Rate (1.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Layout
fr: Mise en page

en: Selected
fr: Sélectionné

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Amount
fr: Montant

en: Hours
fr: Heures

en: Convert
fr: Convertir

en: Cache Duration
fr: Durée du Cache
