Exchange Rate (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Country
hi: देश

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Selected
hi: चुना गया

en: Convert
hi: रूपान्तरण करना
