Exchange Rate (1.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Amount
hu: Összeg

en: Hours
hu: Órák

en: Convert
hu: Átalakítás

en: Minutes
hu: Perc
