Exchange Rate (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Layout
is: Útlit

en: Selected
is: Valið

en: API Key
is: API Lykill

en: Amount
is: Upphæð

en: Convert
is: Umbreyta
