Exchange Rate (1.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Country
it: Paese

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Selected
it: Selezionato

en: Amount
it: Importo

en: Hours
it: Ore

en: Convert
it: Conversione

en: Minutes
it: Minuti
