Exchange Rate (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Selected
jv: Kepilih
