Exchange Rate (1.0.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Selected
kn: ಆರಿಸಲಾದ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು
