Exchange Rate (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Selected
ml: തെരഞ്ഞെടുത്തവ
