Exchange Rate (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Selected
mn: Сонгогдсон
