Exchange Rate (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Convert
my: ပြောင်းရန်
