Exchange Rate (1.0.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Selected
nn: Valgt
