Exchange Rate (1.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Country
pt: País

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Selected
pt: Selecionado

en: API Key
pt: Chave de API

en: Amount
pt: Valor

en: Hours
pt: Horas

en: Convert
pt: Converter

en: Minutes
pt: Minutos
