Exchange Rate (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Country
ro: Țară

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Layout
ro: Prezentare

en: Selected
ro: Selectat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Amount
ro: Suma

en: Convert
ro: Convertire
