Exchange Rate (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Layout
sl: Postavitev

en: Selected
sl: Izbrano
