Exchange Rate (1.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Country
sv: Land

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Selected
sv: Vald

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Amount
sv: Belopp

en: Hours
sv: Timmar

en: Convert
sv: Konvertera

en: Minutes
sv: Minuter
