Exchange Rate (1.0.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Cache Settings
uk: Установки кешу

en: Layout
uk: Макет

en: Selected
uk: Вибране

en: Amount
uk: Величина

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Convert
uk: Перетворити

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Currency Converter
uk: Конвертер валют

en: Amount:
uk: Кількість:

en: Errors:
uk: Помилки:
