Exchange Rate (1.0.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Country
vi: Quốc gia

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Layout
vi: Bố cục

en: Selected
vi: Được chọn

en: Amount
vi: Số lượng

en: Hours
vi: Giờ

en: Convert
vi: Biến đổi

en: Minutes
vi: Phút
