Exchange Rate (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Selected
af: Geselekteer

en: Amount
af: Hoeveelheid
