Exchange Rate (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Layout
ar: تخطيط

en: Selected
ar: محدد

en: Amount
ar: المبلغ

en: Convert
ar: تحويل
