Exchange Rate (1.0.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Layout
az: Şablon

en: Selected
az: Seçildi

en: Convert
az: Çevirmək
